Atrakcje - Wybuchowe oblicze Ustki – Festiwal Sztucznych Ogni

Wybuchowe oblicze Ustki – Festiwal Sztucznych Ogni

Niektórzy na urlopie szukają ciszy i spokoju, inni – wręcz przeciwnie: potrzebują do dobrej zabawy czegoś naprawdę wystrzałowego. Ci drudzy nie muszą długo zastanawiać się, gdzie spędzić część swoich wakacji. Ogólnopolski Festiwal Sztucznych Ogni w Ustce zapewnia swoim gościom wybuchowe atrakcje!

Jak to się zaczęło


 Pierwszy festiwal, jeszcze pod nazwą Ustecki Festiwal Sztucznych Ogni,     zorganizowano w roku 2001. Okazał się on – nomen omen! - strzałem w dziesiątkę i na dobre zagościł w usteckim kalendarzu imprezowym. Odbywające się rokrocznie na początku lipca święto fajerwerków przyciąga do Ustki prawdziwe rzesze turystów – szacuje się, że w każdej edycji bierze udział ponad sto tysięcy osób.

Ogólnopolski Festiwal Sztucznych Ogni to przede wszystkim doskonała szansa zaprezentowania się szerokiej publiczności dla firm zajmujących się produkcją fajerwerków. Z powodu nieustannej konkurencji producentów festiwal zyskuje na jakości – pokazy serwowane widzom stoją na naprawdę wysokim poziomie, zaskakują różnorodnością i oryginalnością. W atmosferę nocnych pokazów gości festiwalu wprowadzają gwiazdy polskiej estrady, co roku chętnie występujące na usteckiej scenie.

Światło odbite w morskiej toni

Fenomen usteckiego festiwalu tkwi chyba w niezwykłej scenerii – sztuczne ognie oglądane nad brzegiem morza robią znacznie większe wrażenie niż podobne pokazy w centrach wielkich miast. Wydają się dwa razy bogatsze – a wszystko przez to, że wymyślne, kolorowe kształty i fantasmagorie odbijają się w spokojnej tafli morza, co potęguje otrzymywany obraz.

 

schowek

0

Imię i nazwisko *

Twój adres e-mail *

Twój numer tel.

Temat wiadomości *

Treść wiadomości *
  • Schowek pozwala na dodawanie interesujących Cię obiektów noclegowych i póŸniejszą ich analizę.
  • Schowek "pamięta" dodane obiekty, nawet po wyłączeniu przeglądarki.
  • Dzięki schowkowi można wysłać wiadomoœć e-mail do kilku obiektów jednocześnie.
    W tym celu zaznacz interesujące obiekty i przejdź do opcji "Wyślij mail do wybranych obiektów".
  • Aby zminimalizować schowek, kliknij na     
  • Aby ukryć schowek, kliknij na     
  • Aby przywrócić schowek, kliknij na pokaż schowek dodaj na górze strony lub      w dolnej części, po lewej stronie.